Power Plate Suadiye

Bahanem.net

Menu

Dünyanın İlk FPS Filmi : Hardcore

Dünyanın İlk FPS Filmi : Hardcore

Hardcore şimdiye kadar çekilmiş, 1. şahıs bakış açısını kullanan tek film ve filmin ilk tanıtım videosu tam anlamıyla mükemmel görünüyor.

Sinema sektörü teknolojinin gelişmesiyle birlikte yeni yapım tekniklerine, yeni efektlere ve imkanlara sahip oluyor, bu yeniliklerle hazırlanan filmler her zamankinden daha gerçekçi görünüyor. Şimdiye kadar çekilen filmlerin hepsi, olayların dışında olduğumuz yani “3. şahıs” sayıldığımız bir kamera açısına sahipti. Bu filmlerde yaşanılan heyecan, korku ve diğer duygular, karakterlerle kurduğumuz empati sonucunda gerçekleşen durumlar. Sinema sektörüne, bu empatiyi çok daha güçlendirecek yeni bir kamera açısı geldi; 1. şahıs bakış açısı.

Yeni çıkacak “Hardcore” adlı bir film, sahip olduğu aksiyon ve macera dolu sahneleri 1. şahıs başkış açısı ile izleyiciye sunacak. Filmin ilk tanıtım videosu yayınlandı ve açıkçası bu görüntüleme açısı, filmde karşılaşabileceğimiz klasik aksiyon sahnelerine (araba patlatma, silahla ateş etme gibi) çok ayrı bir hava katmış.

https://www.youtube.com/watch?t=21&v=wv33e0TyL6M

Kategoriler:   Gündem, İlginç, Sinema, Teknoloji

Etiketler:  , ,

Yorumlar