Power Plate Suadiye

Bahanem.net

Menu

En İlginç Videolar

En İlginç Videolar

YouTube’un En İlginç VideolarıBazılarımızın neden çekilip herkese açık bir platform olan YouTube’a yüklendiğini hiçbir zaman anlamayacağı, bazılarımızın hiçbir zaman merak da etmeyeceği öyle videolar var ki insan hayret etmekle insanlığından şüphe etmek arasında gidip gidip geliyor.

 
dur bir video çekeyim de kendime geleyim” der gibi bir havası olan ve belki de insanoğlunun en anlamsız anlarını daha da anlamsız hale getiren bu videolar, akıl sağlığınıza zararlı, beyin gelişiminize engel olabilir.

Ayrıca videoları izlerken insanlığınızdan utanabilir, sıkılabilir ya da “daha iyisini yaparım ki ben” düşüncesine kapılabilirsiniz. Bu düşünce beyninizin bir köşesinde belirdiği anda monitörünüzü kapatın ve en yakınınızdaki kişiden sizin ellerinizi ve ayaklarınızı bağlamasını ve düşünceleriniz stabil hale gelene kadar sizi öyle tutmasını isteyebilirsiniz. (yapmayın böyle şeyler, anlayamıyoruz, gülemiyoruz)

Başlamadan önce bir de ufak ricada bulunayım; aşağıdaki videolarda gülmemiz gereken varsa biriniz açıklasın hayretle bakıp ağzımız açık kalıyor, gülemiyoruz.

Şimdi buyurun sıralamaya

 

 

 

 

Kategoriler:   Eğlence, Gündem, İlginç, İnternet, Komik, Video, Yaşam

Yorumlar