Power Plate Suadiye

Bahanem.net

Menu

Turkcell,Avea ve Vodafone Bedava Sahur Paketlerine Başladı!

Turkcell,Avea ve Vodafone Bedava Sahur Paketlerine Başladı!

Turkcell, Vodafone ve Avea operatörleri tarafından her yıl klasikleşen “Bedava Sahur İnternet Paketi” kampanyası bu sene de ücretsiz olarak devam ediyor.

Bildiğiniz gibi her ramazan ayında özellikle sahura kalkacak olan genç yaştaki insanlar uyuyup tekrar sahura kalkmak yerine sahura kadar uyumamayı tercih ederler. Bu sahur saatlerine kadar da oyun oynama, dizi-film izleme gibi aktiviteler yapılır. Ancak bunun için de çoğu zaman özellikle mobil kullanımda internet bağlantısı gerekiyor. Bu sebeple ülkemizdeki operatörlerin her yıl ramazan ayı ile beraber yaptıkları sahur kampanyası tekrarlanıyor.”Tamamen ücretsiz” olan bu hizmette Turkcell, Avea ve Vodafone olarak tüm operatörler dahil oldu. Fakat farklı internet paketleri ile. Şimdi de tüm operatörlerin sunduğu paketleri ve nasıl katılacağınızı anlatalım;

avea-turkcell-vodafone-puk-kodu-değiştirme-öğrenme(1)

Ücretsiz Sahur İnternet Paketi Detayları

Operatör Paket Miktarı SMS No
Turkcell 2GB (Aylık) SAHUR 2222
Vodafone 2GB (Aylık) KAZAN 4445
Avea 500MB (Günlük) SAHUR 5555

Yukarıdaki tabloda gördüğünüz gibi Turkcell ve Vodafone tüm ramazan ayı boyunca toplam 2GB ve Avea ise günlük olarak 500MB ücretsiz internet paketi ile ramazan ayında sahur saatine kadar sosyal medya ve oyun zevkinizi yaşamanıza yardımcı olacak.

Ancak önemli bir detay daha bulunuyor. Bu da internet paketlerinin 02:00-06:00 saatleri arasında geçerli olacak olması. Yani sabah saatlerinde kullanamayacaksınız. Buna dikkat etmenizde fayda var.

Bu vesile ile ramazan ayının herkese tüm aile fertleriyle beraber mutlu ve huzurlu geçmesini diliyorum, hayırlı ramazanlar 🙂

Kategoriler:   Gündem, İlginç, Yaşam

Yorumlar