Power Plate Suadiye

Bahanem.net

Menu

Ünlü modellerin çözüm bulan diyet sırları

Ünlü modellerin diyet sırları

Miranda Kerr, Rosie Huntington-Whiteley ve Kate Upton’ın formda kalma sırlarını öğrendik.

Kate Upton

Kate Upton’ın yaptığı diyet son derece sağlıklı bir beslenme listesine dayanıyor. Sabah kahvaltısını çok erken yapan Kate, ara öğünlerini de asla ihmal etmiyor. İşte Kate’in bir günlük beslenme listesi.

kate-upton-3

Kahvaltı, saat 07.00: 1 adet yumurta ve 1 adet yumurta beyazından yapılmış ıspanaklı omlet ve yeşil çay

Ara öğün, saat 10.00: 10 adet çiğ badem ve yeşil içecek.
Öğle yemeği: Izgara tavuklu kinoa ve ızgara sebzeler.
Ara öğün, saat 16.00: Protein bar

kate-2

Akşam yemeği, saat 19.00: Kajulu ve somonlu kara lahana salatası.

Sağlıklı beslenme listesine hafta sonları küçük kaçamaklar ekleyen Kate, kızarmış ya da tuzlu yiyecekler tüketerek kendini ödüllendiriyor.

kate-upton

Rosie Huntington-Whiteley

İngiliz model Rosie Huntington-Whiteley, Hollywood’da yaşamanın onun formda kalmasını sağladığına inanıyor. “Her şey egzersizle başlıyor. Daha sonra kendinize bakmak istiyorsunuz ve bedeninize sağlıklı gıda alıyorsunuz” diyor.

rosie-2

Çekim olacağı zamanlarda hızlı bir toparlanma sürecine giren 27 yaşındaki model, “Karbonhidratı kestiğim zaman hep iyi cevap alıyorum, dolayısıyla büyük etkinliklerden önce her zaman bu tarz şeyler yapıyorum. Hollywood, fitness konusunda gerçekten hızlandırıyor insanı. Spor her zaman önceliğim olan bir şey haline geldi” diyor.

miranda-kerr

 

Limonlu sıcak su ile güne başlayan güzel model, bunun sindirim sistemini harekete geçirdiğini söyledi. Limonlu suyun ardından özel sebze içeceğini içiyor. Bu içecek; ıspanak, salatalık, kara lahana ve kerevizden oluşuyor. Son olarak da yumurta ya da yulaflı lapası tüketiyor.

miranda-

Kategoriler:   Diyet

Yorumlar