Power Plate Suadiye

Bahanem.net

Menu

Windows 10’da Twitter’ın Yeni Hali

Windows 10’da Twitter’ın Yeni Hali

Heyecanla beklenen Microsoft‘un yeni ürünü  Windows 10’un yayınlanması bomba gibi internete düşmüş ve Windows 10‘da Twitter‘ın farklılığı göze çarpmıştı.

Twitter Windows uygulaması, Windows 8’le birlikte Mart 2013 tarihinde hayatımıza girmişti. Ancak o tarihten bu yana pek de güncellendiği söylenemez. Uygulama, son birkaç yıl içinde birkaç hata düzeltmesi alsa da özellik açısından yerine saymıştı.

Twitter şimdi Windows 10 için güncelleştirilmiş bir uygulama üzerine çalışıyor ve yakında kullanıma sunacak. Yenilenmiş uygulamanın ekran görüntüsü şu anda Windows Store üzerinden görülebiliyor.

windows-10-yeni-twitter

Uygulamanın yeni alıntı sistemi ve iyileştirmeler için ek destek sunup sunmayacağı şu an için net değil. Şimdilik fotoğraf ve videoların zaman çizelgesi içersinde yer aldığını görebiliyoruz. Ayrıca arayüze “Yenile” (Refresh) ve “Yeni Tweet” (New Tweet) butonlarının da eklendiği görülüyor. Uygulamanın genel olarak Windows 8 versiyonuyla aynı işlevlere sahip olduğu söylenebilir.

Windows 10 için Twitter uygulamasının güncellendiğini görmek güzel. Umarız uygulama bugün piyasaya sürülecek Windows 10’un ardından fazla zaman kaybetmeden kullanıcılara sunulur.

windows-10-yeni-twiter

 

Kategoriler:   Gündem, İlginç, İnternet, Teknoloji, Yaşam

Yorumlar